Novinky

 • KOLONIZACE is back!

  Kosmonauti Vladim, Blake, Marek a Olaf se vracejí po dvou letech ze svého putování po galaxii zpátky do Divadla Archa. Nikdy nebylo představení Kolonizace – nový počátek tak aktuální. Má lidstvo budoucnost nebo nás nahradí jiný živočišný druh?

  == 2. – 5. prosince v Divadle Archa – časy a předprodej v sekci Program ==

  → více
 • Společenstvo vlastníků v prosinci nebude

  Je nám to velice líto, ale z důvodů komplikované epidemiologické situace jsme se rozhodli zrušit plánovaná prosincová představení Společenstva vlastníků (8. a 9. 12. ve Vzletu). V současné situaci je bohužel představení rizikové, protože se v něm účinkující mísí s diváky, a není tudíž možné zachovat mezi nimi bezpečný odstup vyžadovaný platnými hygienickými opatřeními. Doufáme, že brzy bude lépe a v lednu budeme moci diváky znovu přivítat na tomto nelítostném souboji rozvášněných eg o pozice a dominanci na výsluní společenského jeviště v rámci tohoto autorského projektu Divadla Vosto5.

  → více
 • Kupé posedmé ve Vzletu

  Další díl úspěšné talkshow Pavla Pláteníka a Karla Krautgartnera Kupé ve Vzletu, která přebírá své jméno od místa, kde se aktuálně odehrává, proběhne v předvánočním čase 20. prosince od 19:30 hod. ve Vzletu. Hosty budou tři mladé herečky z představení This Is Not A Love Song divadelní skupiny Ufftenživot Nataša Bednářová, Kateřina Císařová, Lucia Čižinská a hudebně je doprovodí Bára Zmeková. Předprodej vstupenek v sekci Program.

  → více
 • Vosto5ka ve Vzletu – SENTIMETAL

  Premiéra nového představení Vosto5 s názvem SENTIMETAL a podtitulem „Noc, kdy na Kavčím plácku umřel Michael Jackson a Orestés se na to jenom díval“, je úspěšně za námi. Další reprízy hrajeme 14. a 15. prosince ve Vzletu. Vstupenky najdete v sekci Program.

   

  Přijďte si dát skutečné pivo na simulovaný festival. Nebo naopak?

  → více
 • Lidé se mění a Dechovka se vrací

  Po našem přesunu do Vzletu jsme se rozhodli na limitovaný počet uvedení obnovit naši kultovní inscenaci Dechovka! Další reprízy v únoru a dubnu 2022. Vstupenky v předprodeji v sekci Program

  → více
 • SUVENÝRY JSOU TU!

  VOSTO5ka má už více než rok novou atrakci – prodej SUVENÝRŮ v našem e-shopu!

  == https://vosto5.cz/suvenyry/ ==

  Nabízíme trika, pohledy, odznaky, nášivky, mikiny, no prostě samé radosti pro všechny. A pro nás další drobná podpora na přečkání doby moření.

  = Koukni na to, tohle prostě musíš mít! =

  → více
 • Pérák na Filmnazivo.cz

  Kdo jste v srpnu 2020 prošvihli promítání našeho Péráka v kině, tak zbystřete! Jeho poslední stý zásah byl pečlivě zaznamenán a vy analogového hrdinu konečně uvidíte online.

  Od listopadu 2020 na nové platformě pro živou kulturu Film Naživo –  www.filmnazivo.cz

  → více
 • Rozhlasová adaptace inscenace PROTON !!!

  Ve čtvrtek 22. června ve 20 hod. odvysílal Český rozhlas Vltava v rámci pořadu Kabaret v éteru v premiéře rozhlasovou adaptaci našeho PROTONU !!! Pokud jste nestihli vysílání, tak si ho můžete poslechnout v našem audioarchivu. Ostrava volá o pomoc!

  → více

Archiv