Novinky

 • Seznamte se s TokjuFokju a Matějem Opočenským

  Do květnovým teplem vyhřátých koženkových sedaček pomyslného expresu dotazů se tentokrát přilepí vršovický evangelický farář Matěj Opočenský a TokjuFokju, mladá rapperka z Prahy, která se postará rovněž o hudební doprovod. 11. Kupé ve Vzletu je za rohem a Pavel Pláteník s Karlem Krautgartnerem si již nedočkavostí utírají čela kapesníkem a štelují klimatizaci. Buďte u toho 17. května od 19:30!

  → více
 • Stand’artní Třeboň

  Chlapci z Vosto5 vyráží na jih, aby předvedli svůj neotřelý improvizační talent. Jak bývá zvykem, proběhne zde rovnou premiéra i derniéra jejich neopakovatelných výkonů. Nic víc, nic míň. Stand´ artní kabaret již 10. května. Těšíme se na vás, milí Třeboňáci!

  → více
 • Pocta podkrkonošským ochotníkům

  Slzy ošlehaných mužů brzy opět potečou po zmrzlých tvářích lyžařů jedné krve. Za jakých okolností zahynuli mistr Hanč a jeho přítel Vrbata? Navštivte 3.května v 19:30  Studio Ypsilon a nechte se vtáhnout do strhujícího vyprávění o největším českém sportovním neštěstí.

  → více
 • KOLONIZACE NAPOSLEDY

  Kolonizaci čeká velkolepé finále. Po sedmi letech startujeme v divadle Archa naposledy. Čtyřdenní tažení dalekými vesmíry proběhne 21.-24. dubna. Kdo přijde po nás? A co přijde po Kolonizaci? Buďte u toho s námi! Vstupenky na derniéru naleznete zde

  → více
 • Kulaté Kupé ve Vzletu

  Herečka, houslistka, hudebnice i zpěvačka Tereza Marečková a spisovatel a novinář Jan Štifter budou hosty 10.dílu talkshow divadla VOSTO5 19.dubna od 19:30. O hudební doprovod se postará Bára Zmeková. Vstupenky jsou již k mání!

  → více
 • DOBRODÍN OPĚT OŽÍVÁ!

  Koncem týdne se můžete těšit na Dechovku, kterou opět uvedeme ve Vzletu.

  Třídenní blok hraní zahájíme v sobotu 9. dubna od 19:30. Vstupenky jsou k dispozici už pouze na neděli 10.4. Více informací naleznete v sekci program

  Těšíme se na vás! 

   

  → více
 • Souboj Titánků v Jihlavě

  Bohové na Olympu. Schůze, která se koná jednou za 105 let. Divadelní happening. 

  Divadlo VOSTO5 již 5.4. od 19 hodin zavítá do Domu kultury v Jihlavě. Těšit se můžete na představení, kde se setkává genialita s dekadencí. Řeč není o ničem jiném než o Souboji Titánků

  → více
 • Kupé podeváté ve Vzletu

  Další díl úspěšné talkshow Pavla Pláteníka a Karla Krautgartnera Kupé ve Vzletu, která přebírá své jméno od místa, kde se aktuálně odehrává, proběhne 22. března od 19:30 hod. ve Vzletu. Hosty budou tentokrát dokumentaristka Diana Cam Van Nguyen a spisovatel a historik Pavel Kosatík. Předprodej vstupenek v sekci Program.

  → více
 • SENTIMETAL

  Premiéra nejnovější inscence Vosto5 s názvem SENTIMETAL a podtitulem „Noc, kdy na Kavčím plácku umřel Michael Jackson a Orestés se na to jenom díval“, je úspěšně za námi. Další reprízy hrajeme 25. a 26. března ve Vzletu. Vstupenky najdete v sekci Program.

   

  Přijďte si dát skutečné pivo na simulovaný festival. Nebo naopak?

  → více
 • Lidé se mění a Dechovka se vrací

  Po našem přesunu do Vzletu jsme se rozhodli na limitovaný počet uvedení obnovit naši kultovní inscenaci Dechovka! Další reprízy v dubnu 2022. Vstupenky v předprodeji v sekci Program

  → více
 • SUVENÝRY a VÁNOCE JSOU TU!

  VOSTO5ka má už druhý rok novou atrakci – prodej SUVENÝRŮ v našem e-shopu!

  == https://vosto5.cz/suvenyry/ ==

  Nabízíme trika, pohledy, odznaky, nášivky, mikiny, no prostě samé radosti pro všechny. Ideální vánoční dárky!

  = Koukni na to, tohle prostě musíš mít! =

  → více
 • KOLONIZACE is back!

  Kosmonauti Vladim, Blake, Marek a Olaf se vracejí po dvou letech ze svého putování po galaxii zpátky do Divadla Archa. Nikdy nebylo představení Kolonizace – nový počátek tak aktuální. Má lidstvo budoucnost nebo nás nahradí jiný živočišný druh?

  == 2. – 5. prosince v Divadle Archa – časy a předprodej v sekci Program ==

  → více
 • Pérák na Filmnazivo.cz

  Kdo jste v srpnu 2020 prošvihli promítání našeho Péráka v kině, tak zbystřete! Jeho poslední stý zásah byl pečlivě zaznamenán a vy analogového hrdinu konečně uvidíte online.

  Od listopadu 2020 na nové platformě pro živou kulturu Film Naživo –  www.filmnazivo.cz

  → více
 • Rozhlasová adaptace inscenace PROTON !!!

  Ve čtvrtek 22. června ve 20 hod. odvysílal Český rozhlas Vltava v rámci pořadu Kabaret v éteru v premiéře rozhlasovou adaptaci našeho PROTONU !!! Pokud jste nestihli vysílání, tak si ho můžete poslechnout v našem audioarchivu. Ostrava volá o pomoc!

  → více

Archiv